FreshMail.pl
Matryca

Matryca

Jeśli mam to ująć w kilku zadaniach, to właściwa relacja matki do dziecka to:  postawa „wystarczająco dobrej matki”, która reaguje na potrzeby dziecka, proporcjonalnie do jego wieku i okresu rozwoju fizyczno-emocjonalno-społecznego.

Pełny gar

Pełny gar

Słowa, które napisałam uderzyły mnie swoją ogromną mocą oraz świadomością tego, co mi się przytrafiło jako dziecku i że ma to wpływ, jak zachowuję się wobec moich dzieci. Poczułam się jakby poraził mnie piorun. Ładunek emocjonalny był potężny na tyle, że wytrącił mnie z torów „normalnego” funkcjonowania. Rozsypałam się.

Spotkanie

Spotkanie

Znasz pewnie to uczucie, kiedy ludzie są w jednym pomieszczeniu, ale nie są RAZEM?
Myślę, że każdy z nas kiedyś tego doświadczył i poczuł się samotnie, będąc wśród ludzi. Pamiętasz taki moment?
My tak… 

Zapraszamy Cię do świadomej obecności w te Święta Bożego Narodzenia.
Oto 3 nasze pomysły, jak sprawić, by nasza obecność i zaangażowanie w relacje stały się odczuwalne dla naszych bliskich.

Kosi kosi łapki

Kosi kosi łapki

Popatrzcie na naszą Julcię! Dzięki Wam to słońce świeci światu   Skąd Julka wzięła się na naszej stronie i kim jest? Koniecznie przeczytaj! --> Trudną...

Julka, czyli historia z happy end’em

Julka, czyli historia z happy end’em

Julka na świat przyniosła ze sobą światło i zgodę w rodzinie. Mali ludzie przychodzą nie po to, by spełniać jakieś oczekiwania i ambicje, ale po to, by kochać i być kochanymi. Dziś gdy to piszę Julka jest bezpieczna i kochana przez mamę, swojego tatę, braciszka  i dziadków. Gdy ją wszyscy zobaczyli po prostu trudno było się oprzeć. Pokochanie „niestandardowego” małego człowieka okazało się jednak całkiem łatwe i takie… standardowe.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera!

Jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych (imię, e-mail) przez Fundację Każdy Ważny, w celu otrzymywania informacji (newsletter) od Fundacji na podany adres e-mail, proszę potwierdź zgodę przez poniższy przycisk

FreshMail.pl