Ewa Kazimierczak

Prezes Fundacji Każdy Ważny

Jestem kobietą i bardzo się tym cieszę. Kilka lat temu wyszłam za mąż za Przemka i urodziło nam się dwoje cudownych ludzi – chłopiec i dziewczynka. Muszę przyznać, że rola żony i matki wychowała mnie najbardziej. Bliscy są moim lustrem, które pokazuje mi prawdę i motywuje do nieustannej pracy nad sobą.

Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu. Można powiedzieć, że projektowanie mam we krwi. Jednak dobro człowieka wygrało z dobrem roślin. Wolę organizować przestrzeń społeczną. Uwielbiam spędzać czas na rozmowach, odpoczywam wśród ludzi i lubię ich poznawać.  Do moich obowiązków w Fundacji należy przede wszystkim wymyślanie karkołomnych i ambitnych zadań, żeby nie wiało nudą. Lubię, jak dużo się dzieje.

Bardzo zależy mi na pozytywnym rozwoju ludzi, tak aby umieli korzystać z depozytu dobra w nich złożonego. Największym moim marzeniem jest jednak pełna miłości rodzina. Uważam, że tworzenie takiej rodziny jest jednym z najważniejszych zadań w życiu. Nie zawsze wychodzi to idealnie, ja nie jestem ideałem, ale nie należy się poddawać. Zmiana to proces, który trwa.

Pragnę budować dobre relacje w zasięgu wszechświata i dlatego tak bardzo jestem zaangażowana w pracę Fundacji Każdy Ważny.

Na koniec jeszcze bardzo ważna informacja o mnie – uwielbiam bezy i „kolorowość”.

Ewa

Napisz do mnie

9 + 1 =