FreshMail.pl

Ewa Kazimierczak

Prezes Fundacji Każdy Ważny

Jestem kobietą i bardzo się tym cieszę. Kilka lat temu wyszłam za mąż za Przemka i urodziło nam się dwoje cudownych ludzi – chłopiec i dziewczynka. Muszę przyznać, że rola żony i matki wychowała mnie najbardziej. Bliscy są moim lustrem, które pokazuje mi prawdę i motywuje do nieustannej pracy nad sobą.

Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu. Można powiedzieć, że projektowanie mam we krwi. Jednak dobro człowieka wygrało z dobrem roślin. Wolę organizować przestrzeń społeczną. Uwielbiam spędzać czas na rozmowach, odpoczywam wśród ludzi i lubię ich poznawać.  Do moich obowiązków w Fundacji należy przede wszystkim wymyślanie karkołomnych i ambitnych zadań, żeby nie wiało nudą. Lubię, jak dużo się dzieje.

Bardzo zależy mi na pozytywnym rozwoju ludzi, tak aby umieli korzystać z depozytu dobra w nich złożonego. Największym moim marzeniem jest jednak pełna miłości rodzina. Uważam, że tworzenie takiej rodziny jest jednym z najważniejszych zadań w życiu. Nie zawsze wychodzi to idealnie, ja nie jestem ideałem, ale nie należy się poddawać. Zmiana to proces, który trwa.

Pragnę budować dobre relacje w zasięgu wszechświata i dlatego tak bardzo jestem zaangażowana w pracę Fundacji Każdy Ważny.

Na koniec jeszcze bardzo ważna informacja o mnie – uwielbiam bezy i „kolorowość”.

Ewa

Napisz do mnie

13 + 4 =

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera!

Jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych (imię, e-mail) przez Fundację Każdy Ważny, w celu otrzymywania informacji (newsletter) od Fundacji na podany adres e-mail, proszę potwierdź zgodę przez poniższy przycisk

FreshMail.pl