Grupa empatyczna nie ma charakteru warsztatowego i jest skierowana do osób, które starają się żyć w duchu Porozumienia Bez Przemocy i chcą praktykować język serca.

To spotkania w gronie 8-10 osób, które chcą pogłębiać porozumiewanie się językiem empatii.

Osoby uczestniczące w grupie wspierają się w empatycznym słuchaniu oraz wyrażaniu swoich potrzeb w oparciu o 4 kroki porozumienia bez przemocy Rosenberga, czyli mówią językiem żyrafy.

Pierwsze trzy spotkania są zapoznawcze.
Po tym czasie następuje zawiązanie stałej grupy, do której nikt nie może już dołączyć, a spotkania charakteryzują się poufnością, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa.

W tej chwili w Fundacji Każdy Ważny funkcjonują dwie grupy empatyczne.
Najczęściej zawiązują się po warsztatach w Fundacji, ale wcale nie musi tak być i grupę można zawiązać poza warsztatami. NIe musisz być Marshallem Rosenbergiem, by do niej należeć 😉


Spotkania cyklicznie, co drugi tydzień sobota rano 9:00 – 12:00 i/lub popołudnia 17:00 – 20:00 (dzień do uzgodnienia).Gdy zbierze się grupa ustalimy termin rozpoczęcia.

Na spotkania zapraszamy do Arki, ul. Niepodległości 85, Olsztyn.

200 zł za cztery pierwsze spotkania i później 30 zł za spotkanie (60 zł/miesiąc).

Płatne na konto Fundacji Każdy Ważny z dopiskiem: grupa empatyczna +imię i nazwisko

Twoje zgłoszenie przyjmie Agnieszka na mailu biuro@kazdywazny.pl

W razie pytań możesz zadzwonić do Ewy 535206306

Jeśli jesteś psychologiem, psychoterapeutą, pedagogiem, profilaktykiem i chciałbyś wiedzieć więcej o NVC lub wzmocnić się w praktykowaniu jezyka żyrafy – daj nam znać 🙂