FreshMail.pl

Złość jest uczuciem, które bywa dla nas najtrudniejsze. Jeśli chcesz zapanować nad złością i jej wyrażaniem u swoich dzieci, a także u siebie, to jedyną drogą jest zaakceptowanie tego uczucia. Niestety nadal pokutuje przekonanie, że do złości wstyd się przyznawać i nie powinno się jej okazywać, bo jest czymś złym.

Wszyscy ludzie wyposażeni są w złość i nawet gdybyśmy znaleźli się na bezludnej wyspie, to nadal to uczucie nie zniknie z naszego wyposażenia. Kiedy złość pojawia się w naszych dzieciach lub w nas, to jest ona jedynie informacją o tym, że w naszym wnętrzu coś się dzieje. Złość nie jest, ani dobra, ani zła.

Każde uczucie, które się w nas pojawia dostarcza nam wiadomości o naszych potrzebach. Kiedy czujemy radość, spokój, odprężenie, to oznacza, że nasze potrzeby są zaspokojone.

Pojawiająca się złość i frustracja mówią nam o tym, że jakaś potrzeba naszego dziecka lub nasza nie jest zabezpieczona, albo granice naruszone.

Nie wiesz, jak reagować kiedy Twoje dziecko okazuje dużą złość i kieruje ją na Ciebie?

Twoje dziecko bije, gryzie, niszczy przedmioty i chcesz nauczyć je wyrażać złość w sposób, który nie rani innych?

Potrzebujesz dowiedzieć się, jak reagować i panować nad swoją złością w relacji z dzieckiem?

Jeśli chcesz bardziej przyjrzeć się temu skąd bierze się złość i jak można z nią konstruktywnie pracować, to przyjdź koniecznie na warsztat.

„Jak radzić sobie ze złością i agresją u dzieci?”, który prowadzi Maja Mazur. 

Pracuję z rodzicami, dla rodziców i dzieci, prowadzę warsztaty dot. relacji w rodzinie realizując program „Mądrzy rodzice”. Organizuję spotkania dla rodziców, rodzin z dziećmi, a także warsztaty dla małych odkrywców relacji. Zajmuje sie coachingiem opartym na potrzebach i pomagam w drodze zwanej życiem. Jestem doradczynią noszenia w chustach, wspierającą świeżo upieczonych rodziców. NVC i Rodzicielstwo bliskości jest tym, czym żyję.

Największym polem do doświadczania jest dla mnie matkowanie czwórce potomków. Bycie w zgodzie ze sobą, znajomość potrzeb moich i dzieci jest tym, co czyni, że czuje radość i szczęście w byciu mamą. Moje dzieci czują się również szczęśliwe w byciu sobą – z ich możliwościami rozwoju, potrzebami.

Czy jestem idealną mamą? Nie – jestem nieidealną mamą i lubię to.

Poparcie i siły na tworzenie pozytywnych relacji zbieram, uczestnicząc w warsztatach, spotkaniach, konferencjach o tej tematyce. Tworząc wioskę więzi.

Ukończyłam 6cio miesięczny program „Mądrzy rodzice” z Fundacji Kidprotect, Szkołę Trenerów Dojrzewalni Róż, półroczną szkolę Coachingu opartego na potrzebach Pernille Plantener i szkolenie Rodzicielstwo dla profesjonalistów Agnieszki Stein. 


Udział w warsztacie wynosi 150 zł /os. za 8 godzin wiedzy, ćwiczeń i relacji. W cenie kawa, herbata, woda i ciasteczka. Chcemy, abyście jak najwięcej skorzystali, więc miejsc jest tylko 12.
Pracujemy na przykładach.

Rozpoczynamy w sobotę 17 listopada o 9:00 kończymy o 16:00 (w tym przerwy).
Możliwa płatność w ratach (prosimy o osobisty kontakt).

Przy zapisie prosimy o wpłatę zaliczki 50 zł lub całość, czyli 150 zł.
Zapisy zbieramy do wyczerpania miejsc.

Wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji Każdy Ważny:
tytułem: Warsztat 17 listopada + imię i nazwisko
Przelew tradycyjny:
34 1750 0012 0000 0000 3290 1115
ul. Gębika 3/17
10-691 Olsztyn

Zgłoszenia i pytania prosimy wysyłać na biuro@kazdywazny.pl

Jeśli potrzebujesz porozmawiać na temat warsztatów – zadzwoń 535 206 306 (Ewa) lub 604 505 077 (Agnieszka).

Zapraszamy Cię do przeczytania wypowiedzi uczestników warsztatów prowadzonych przez Majkę Mazur.
Kliknij w ALBUM 

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera!

Jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych (imię, e-mail) przez Fundację Każdy Ważny, w celu otrzymywania informacji (newsletter) od Fundacji na podany adres e-mail, proszę potwierdź zgodę przez poniższy przycisk

FreshMail.pl