FreshMail.pl

Budzimy ludzi do życia!

Naszą misją jest budzenie ludzi do pełni życia. Bardzo zalezy nam, aby każdy człowiek był uznawany za w pełni wartościowego i czuł się dobrze w swojej skórze, był kochany i kochał, był przyjęty i przyjmował innych.

…bo KAŻDY jest WAŻNY

Naszą misję realizujemy na kilka sposobów, które prowadzą nas do tego samego celu.

Budzimy ludzi do życia bardzo dosłownie, ponieważ pomagamy parom, które mają problem z niepłodnością, w procesie leczenia – dzięki temu już wielu rodziców spełniło swoje ogromne pragnienie o dziecku.

Budzimy ludzi do relacji z samymi sobą, z innymi ludźmi, a szczególnie w rodzinach. Pełne i kochające rodziny – to jest to!

Naszym priorytetem i śmiałym marzeniem jest centrum medycyny i rozwoju z ludzką twarzą, gdzie dla pacjenta mamy CZAS i SZACUNEK, a do leczenia podchodzimy całościowo. Dla nas człowiek to nie tylko ciało i biologia, ale również psychika i dusza.

Centrum to gabinety lekarskie, sale warsztatowo-wykładowe, poradnie terapeutyczne i psychologiczne. W tej chwili można już umawiać się na wizyty z Instruktorem Modelu Creighton – używanego w leczeniu niepłodności metodą NaProTECHNOLOGY® (Natural Procreative Technology, NPT) oraz w rozpoznawaniu płodności kobiety.

W ramach działań Fundacji Każdy Ważny organizujemy warsztaty dla dorosłych, dzieci i młodzieży, wykłady, grupy wsparcia: dla rodziców dziecka utraconego, małżeństw z problemem niepłodności, a także edukacja w szkołach ponadpodstawowych.

Każda zmiana idzie poprzez zmianę wewnętrzną i działanie – najlepiej wspólne.

Zapraszamy do współpracy osoby, którym nasza idea jest bliska. Szczeógólnie zapraszamy osoby związane ze służbą zdrowiu.

Główne cele wynikające ze Statutu:

  • opieka medyczna i psychologiczna dla osób potrzebujących oraz ich rodzin,
  • szerzenie idei o godności każdego życia ludzkiego oraz ochrony zdrowia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci,
  • wsparcie dla małżeństw i rodzin,
  • wspieranie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty w zakresie edukacji prozdrowotnej,
  • wyrównywanie szans edukacyjnych, życiowych oraz na rynku pracy.
  • wspieranie innych organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorstw.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera!

Jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych (imię, e-mail) przez Fundację Każdy Ważny, w celu otrzymywania informacji (newsletter) od Fundacji na podany adres e-mail, proszę potwierdź zgodę przez poniższy przycisk

FreshMail.pl