Zdrowie

Czy wiesz, że możesz zostać ekspertem od swojego zdrowia? W bardzo prosty sposób możesz samodzielnie monitorować to, co dzieje się w Twoim organizmie. Każdy z nas jest świadomy oczywistych objawów choroby, takich jak: gorączka, ból głowy, przeziębienie, kaszel. Jednak, która z nas potrafi rozpoznać objawy świadczące np. o możliwych niedoborach hormonalnych, zaburzeniach owulacji, czy nawet mówiących zawczasu wprost o wysokim ryzyku niepłodności, czy poronień?

Korzystanie z radości życia w pełni jest możliwe dopiero wtedy, gdy naprawdę troszczymy się o nasze zdrowie.whisper-408482

Proponujemy Tobie indywidualną naukę Creighton Model System, która pozwoli na prawdziwą profilaktykę zdrowia. Dodatkowo, jest to bardzo skuteczne narzędzie w rozpoznawaniu płodności – wreszcie nie potrzebujesz tabletek antykoncepcyjnych, żeby czuć się bezpiecznie!

Jeśli chcesz korzystać z radości życia w pełni, przyjdź i przekonaj się sama. Przekonaj się, jaka jesteś piękna. Zabierz ze sobą swojego partnera / narzeczonego / męża – niech też będzie tego świadomy.