Dziękujemy, że byliście z nami.
Zapraszamy was do obejrzenia zdjęć z wykładu BEZ-CENNY. Wśród zdjęć znajdziecie wykaz książek, o które niektórzy z was pytali.

Tymczasem zapraszamy na warsztaty dla kobiet Jestem sobą! w tej samej tematyce jednak już mocno warsztatowo.

Biorąc pod uwagę swój charakter, relacje z innymi, zasoby i ich brak, pracę oraz zdolności – na ile wyceniłbyś/wyceniłabyś siebie od 0 do 10?

 

Jeśli przypisałeś/aś sobie 10 to bardzo dobrze, bo każdy jest bezcenny.

Dopóki nie dasz sobie „dziesiątki” pomimo swoich ułomności, tzn. że jest przestrzeń do pracy nad poczuciem własnej wartości.

Jeśli dałeś/aś sobie „10” to wcale nie oznacza, że jesteś zakochanym w sobie bufonem (choć czasem i tak bywa).

„Dziesiątki” to osoby, które zaakceptowały swoje mankamenty i podejmują działania pomimo nich, świadomie pracują nad słabościamii, a jednocześnie wykorzystują swoje mocne strony.

Jeśli w ocenie było mniej niż 10, to pewnie uważasz, że w którejś z dziedzin utykasz. Wszyscy utykają. Mówi się, że nie ma ludzi idealnych, a jednak mamy skłonność do: porównywania się z innymi, zazdrości, niezdrowej rywalizacji, popadania w depresję, bo nam nie wychodzi, a innym tak.

Objawem zaniżonej samooceny może być również: ciągłe potwierdzanie u innych słuszności swoich decyzji, perfekcjonizm, bierność i brak zaangażowania, zaszywanie się w domu i unikanie kontaktów, poczucie niższości i lęk przez wypowiedzeniem swoich myśli/zdania, strach przed oceną i kierowanie się opinią otoczenia, zapominanie o sobie i swoich potrzebach, udawanie kogoś kim się nie jest.

Na szczęście można zmienić tę rzeczywistość i wrócić „do siebie”. Pierwszym krokiem jest samoświadomość i zdanie sobie sprawy, że zaniżam swoją wartość.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co ma wpływ na kształtowanie poczucia własnej wartości i jak ją odbudowywać, przyjdź na spotkanie z doświadczonym psychologiem i terapeutą – Wiolettą Przybyszewską.

8 kwietnia (piątek) 18:30 (prosimy być wcześniej!)
Centrum Jakuba, ul. Pieniężnego 2a, Olsztyn

Wstęp jest bezpłatny. Należy się jednak zapisać.

kliknij –> REJESTRACJA 

Ilość miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia!!

PS: Jeśli nie będziesz mógł/mogła przyjść mimo wcześniejszej rejestracji – uszanuj naszą pracę i potrzeby innych. Poinformuj nas, że Cię nie będzie. Ktoś inny wejdzie na Twoje miejsce. Z góry dziękujemy 🙂
Możesz napisać na: biuro@kazdywazny.pl 

Dodaj komentarz