Serdecznie zapraszamy na wykład Majki Mazur 7 lutego 2018.

Maja poruszy bardzo ważne zagadnienie dotyczące rodzicielstwa, czyli bycie przywódcą.

Jako rodzice, potrzebujemy poczucia sprawczości i przekazania naszym dzieciom dobrych wartości, które sami wyznajemy. W przywództwie to one są kluczowe. Nasze dzieci potrzebują autorytetu, ponieważ na nim budują postawę wobec świata i ludzi, poczucie własnej wartości i wewnętrzną siłę.

Czy jednak przywództwo opiera się na dyktaturze, bądź musztrowaniu i ślepym posłuszeństwie?

Można być przywódcą, który szanuje uczucia innych i traktuje dziecko jak równego sobie. Taki lider zyskuje sobie prawdziwy szacunek, który nie opiera się na strachu, a na zaufaniu.
Z drugiej strony są wśród rodziców osoby, tak bardzo bojące się zranić dzieci, że oddają dzieciom stery w rodzinie. Jak w tym wszystkim znaleźć zdrowe granice?

Podczas spotkania odpowiemy sobie na pytania:

Kim jest lider/przywódca?

Czy bycie przywódcą we własnym domu jest potrzebne?

Czy dzieci potrzebują rodziców liderów?

Jak skuteczne przywództwo może pomoc w budowaniu relacji w rodzinie?

Jeśli chcesz być autorytetem i przywódcą w swoim domu przyjdź, posłuchaj, zainspiruj się, dopytaj…

Serdecznie zapraszamy!

Uczestnictwo wymaga zgłoszenia na biuro@kazdywazny.pl (!)
podaj: imię, nazwisko, maila, telefon.

(nie przyjmujemy zgłoszeń przez facebook)

 


KIEDY: 7 lutego (środa) 18:00 – 19:30
MIEJSCE: Urząd Miasta, Jana Pawła II 1, sala 219
WSTĘP: może przyjść każdy. Wstęp ZA DARMO!

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania prosimy dzwoń do Agnieszki Skórskiej tel: 604505077
lub napisz do nas maila: biuro@kazdywazny.pl


Maja Piotrowska – Mazur

Wykład prowadzi i na pytania będzie odpowiadać MAJA MAZUR

Najlepszym opisem tego czym się zajmuje będzie jedna z wiadomości, które dostaję:

„Cześć, wczoraj rozmawiałam z Monią o rodzicielstwie i odnajdywaniu się w nim. Powiedziałam, że dzięki Tobie się w nim odnalazłam. Uświadomiłam sobie, że nigdy tego Ci nie powiedziałam. A więc: dziękuję Ci za to, że byłaś dla mnie wzorem, że podesłałaś mi książki o macierzyństwie i że choć chyba nigdy z tego nie skorzystałam, to miałam poczucie, że mogę się do Ciebie zwrócić z problemem. Masz w niebie zapisane, że przyczyniłaś się do powstania szczęśliwej rodziny :)” Marta Niewiadomska-Guentzel

Pracuję z rodzicami, dla rodziców i dzieci, prowadzę warsztaty dot. relacji w rodzinie realizując program „Mądrzy rodzice”, organizuję spotkania dla rodziców, rodzin z dziećmi, a także warsztaty dla małych odkrywców relacji. Zajmuje sie coachingiem opartym na potrzebach i pomagam w drodze zwanej życiem. Jestem doradczynią noszenia w chustach, wspierającą świeżo upieczonych rodziców. NVC i Rodzicielstwo bliskości jest tym, czym żyję.

Największym polem do doświadczania jest dla mnie matkowanie czwórce potomków. Bycie w zgodzie ze sobą, znajomość potrzeb moich i dzieci jest tym, co czyni, że czuje radość i szczęście w byciu mama. Moje dzieci czują się również szczęśliwe w byciu sobą – z ich możliwościami rozwoju, potrzebami. Czy jestem idealną mamą? Nie – jestem nieidealną mamą i lubię to.

Poparcie i siły na tworzenie pozytywnych relacji zbieram, uczestnicząc w warsztatach, spotkaniach, konferencjach o tej tematyce. Tworząc wioskę więzi.

Ukończyłam 6cio miesięczny program „Mądrzy rodzice” z Fundacji Kidprotect, Szkołę Trenerów Dojrzewalni Róż, półroczną szkolę Coachingu opartego na potrzebach Pernille Plantener i jestem w trakcie szkolenia  Rodzicielstwo dla profesjonalistów Agnieszki Stein.

Dodaj komentarz