Kobiece Ciało w Balansie

Udostępnij to wydarzenie

🫂 “KOBIECE CIAŁO W BALANSIE” 🫂

Powiedzmy to wprost… My – Kobiety zbyt rzadko odpowiadamy na to, czego potrzebuje nasze ciało! 🤷‍♀️Czasem brak nam wiedzy, czasem motywacji, czasem narzędzi.🧡 Zapraszamy na zajęcia, podczas których będziemy zwiększać świadomość, dotyczącą naszego ciała. 🧡Podczas spotkań nauczysz się technik/ćwiczeń przywracających równowagę Twojemu ciału.
Zajęcia prowadzi wykwalifikowana i doświadczona fizjoterapeutka – Anna Afeltowicz, które codziennie pracuje z dziećmi i dorosłymi.‼ To zajęcia dla kobiet, które:

➡ chcą zadbać o mięśnie dna miednicy,
➡ chcą przywrócić prawidłową postawę (np. po ciąży),
➡ chcą poczuć się sprawniejsze i silniejsze,
➡ chcą pozbyć się dolegliwości bólowych okolicy miedniczno-lędźwiowej.

Kochana Kobieto!‼ Przyjdź, poznaj, zaopiekuj, zadbaj i zakochaj się w swoim ciele!

P.S. Możesz przyjść z dzieckiem!

KIEDY? Każda środa godz. 10:00 – 11:00 w Ważnym Miejscu.ul. Warszawska 13/1 Olsztyn💲

Wstęp: 30 zł /osoba – płatne na miejscu
Dziecko bezpłatnie 😉

Weź ze sobą wygodne ubranie, matę do ćwiczeń, butelkę wody.————————————
Spotkania są cykliczne w trybie co tygodniowym w środy.
✅ Pierwsze spotkanie: 03.03. o 10:00.Kameralna grupa (do 10 osób).
Kilka pomieszczeń – można wyjść z dzieckiem w razie czego.
✅ Zgłoszenia przez formularz:https://forms.gle/ZUq6dAcBMN6sckCW6

🫂 Zaopiekuj się swym ciałem… zasługujesz na to.

——————————–O Prowadzącej:
ANNA AFELTOWICZFizjoterapeutka, tancerka, choreografka, instruktorka fitness, nauczycielka, a prywatnie szczęśliwa mama.W dziedzinie fizjoterapii posiadam bogate doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi jak i dorosłymi. Specjalizuję się w rehabilitacji ortopedycznej i uroginekologicznej, jednak moim nadrzędnym celem jest pomoc każdemu pacjentowi bez względu na charakter schorzenia.Jestem zwolenniczką indywidualnego i holistycznego podejścia do człowieka, ponieważ żadna część naszego ciała nie funkcjonuje w oderwaniu od całego organizmu.
Praca jest moją pasją i dlatego nieustannie się szkolę i rozwijam, by móc jak najefektywniej rozwiązywać problemy pacjentów. Mam jednak świadomość, że nie ma lepszej szkoły niż doświadczenie.
Moją drugą pasją jest taniec i sport. Od ponad 10 lat współpracuję z Pracownią Tańca Współczesnego PRYZMAT. Prowadzę także indywidualne i grupowe treningi funkcjonalne oraz zajęcia fitness.
Dzięki kilkuletniej współpracy z Olsztyńską Szkołą Wyższą posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Wielokrotnie prowadziłam również warsztaty i szkolenia na temat profilaktyki, diagnostyki i rehabilitacji dla firm, szkół oraz grup zorganizowanych.

Więcej wydarzeń

Warsztaty

Półkolonie Bliskie Lato

 Bliskie Lato to tydzień blisko dzieci, ich emocji i potrzeb Są to zajęcia opiekuńcze i warsztatowe prowadzone przy udziale specjalistów:  pedagogów, psychologa, mediatorów, coacha, którzy codziennie towarzyszą dzieciom podczas

YOLO – grupa dla młodzieży licealnej

YOLO – to już 3 edycja grupy rozwoju z elementami terapii dla młodzieży powyżej 15 roku życia. Jeśli więc potrzebujecie wsparcia: – w radzeniu sobie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia w naszej witrynie.