PRZYJDŹ NA WARSZTATY DO PEŁNEJ CHATY 😉

PIERWSZY KWARTAŁ 2019

RODZICIELSTWO BLISKOŚCI CZ. 1 (RB1)

Od tego się wszystko zaczyna. Są to warsztaty dla rodziców, którzy chcą poznać, czym jest budowanie relacji w duchu Porozumienia Bez Przemocy (NVC). RB to nie jest bezstresowe wychowanie. Jest to towarzyszenie dziecku z szacunkiem do swoich i jego potrzeb oraz uczuć. RB uczy o tym, jak radzić sobie z trudnymi emocjami, jak wyrażać prośby i jak stawiać granice.

Zapraszamy do grup:

WTORKOWEJ: od 8 stycznia do 5 lutego 2019 godziny 17:00 – 20:00 (4 spotkania)

CZWARTKOWEJ: 10 stycznia do 7 lutego 2019 godziny 17:00 – 20:00 (4 spotkania)

SOBOTNIEJ: 5 stycznia, 19 stycznia, 2 lutego, 16 lutego 9:00 – 12:00 (4 spotkania co 2 tyg)

Więcej o Rodzicielstwie Bliskości znajdziesz pod tym linkiem:
http://kazdywazny.pl/index.php/rodzicielstwo-bliskosci-warsztaty/

RODZICIELSTWO BLISKOŚCI CZ. 2 (RB 2)

Dla tych którzy chcą pogłębić wiedzę i praktykować.  Na tym etapie wsparcie i ćwiczenia. Skupiamy się bardzo na praktyce. Spotkania odpowiadają także na wyzwania i potrzeby danej grupy.

Do RB 2 można dołączyć po RB 1 lub innych warsztatach z PBP lub kiedy poruszacie się już w obrębie RB i empatycznej komunikacji.

Spotkania we wtorki.
19 lutego (wtorek) – koniec 12 marca 2019, 17:00 – 20:00 (4 spotkania)

Koszty RB 1 i RB 2
65zł/ spotkanie, czyli 260 zł całość.
! Zapis w dniu konferencji 240 zł !
(Kiedy potrzebujesz rozłożyć na raty wspomnij o tym w mailu – jest to możliwe)

GRUPY EMPATYCZNE

Grupa empatyczna nie ma charakteru warsztatowego i jest skierowana do osób, które żyją rodzicielstwem bliskości i chcą praktykować język serca.

To spotkania w gronie 8-10 osób, które chcą pogłębiać porozumiewanie się językiem empatii. Osoby uczestniczące w grupie wspierają się w empatycznym słuchaniu oraz wyrażaniu swoich potrzeb w oparciu o 4 kroki porozumienia bez przemocy Rosenberga, czyli mówią językiem żyrafy. Pierwsze trzy spotkania są zapoznawcze. Po tym czasie następuje zawiązanie stałej grupy, do której nikt nie może już dołączyć, a spotkania charakteryzują się poufnością, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa. W tej chwili w Fundacji Każdy Ważny funkcjonują dwie grupy empatyczne. Najczęściej zawiązują się po warsztatach w Fundacji.

Cyklicznie, co drugi tydzień sobota rano 9:00 – 12:00 i/lub popołudnia 17:00 – 20:00 (dzień do uzgodnienia). 200 zł za cztery pierwsze spotkania i później 30 zł  za spotkanie (60 zł/miesiąc)

JAK SIĘ DOGADAĆ?

Warsztaty skierowane do osób dorosłych (także bezdzietnych), które chcą odkryć komunikację opartą o potrzeby w kontekście codziennych relacji z bliskimi, przyjaciółmi, współpracownikami… czyli wszędzie tam gdzie jesteśmy w relacji z drugim człowiekiem. Warsztat dla osób, które chcą:

4 spotkania wprowadzające w  cenie 65zł/ spotkanie, czyli 260 zł całość.  Spotkania w czwartki od 21.02 – 21.03.

Przerwy między spotkaniami pozwalają na wprowadzanie zmian małymi krokami, co jest bardziej efektywne oraz przynosi rzeczywistą zmianę.

JAK ŻYC AUTENTYCZNIE?

Bądź sobą – tak mówią! Co to jednak dla mnie oznacza? Trudno być sobą, kiedy nie wiesz do końca – kim jesteś naprawdę? Czy mam wszystko, co potrzebne, na co mnie stać, czy mogę i potrafię? To są pytania, które zadaje sobie każdy człowiek.
Z adekawtnego poczucia własnej wartości wychodzą drogi do satysfakcjonujących relacji: ze sobą i światem zewnętrznym.

Warsztat skierowany do kobiet, które pragną zadbać o swoje wnętrze i rozwój, a czują że coś nie pozwala ruszyć dalej. Na tych cyklicznych spotkaniach uczymy się być przyjaciółkami dla samych siebie. Uczymy się patrzeć w prawdzie, ale z emaptią na nasze słabości. Dzielimy się tym, co w nas najpiękniejsze i uczymy się ŻYĆ AUTENTYCZNIE!

Zapraszamy Cię na sobotnie warsztaty jednodniowe od 9:00 – 16:00, które prowadzi Wioletta Przybyszewska (psycholog, psychoterapueta) 160 zł/osoba. Grupa max. 12 osobowa. Termin jeszcze nie jst ustalony, ale możesz już wysłać zgłoszenie.

PORANNE POGADUCHY PRZY KAWIE

Spotkania nieformalne, rozmowy luźne, dla wszystkich, którzy potrzebują zaczerpnąć i ofiarować coś od siebie. To dobry pomysł, by rozpocząć dzień lub ochłonąć po tygodniu. Piątki o 10:00 – 12:00.

GDZIE?
Wszystkie spotkania odbywają się w naszej PEŁNEJ CHACIE, czyli Arce na ul. Niepodległości 85 w Olsztynie.

Kiedy znajdziesz coś dla siebie, to wyślij nam zgłoszenie na: biuro@kazdywazny.pl

Kiedy potrzebujesz porozmawiać o swoich wątpliwościach lub potrzebujesz więcej informacji zadzwoń:

535 206 306 (Ewa), albo umów się spotkanie osobiście.

Serdecznie Cię pozdrawiamy i cieszymy na wspólne spotkania!

 

WSPIERAMY CIEBIE I TWOJĄ RODZINĘ

www.kazdywazny.pl

Dodaj komentarz