Jak sprawić, aby seks był nietuzinkowy? Jak dbać o świeżość relacji w małżeńskiej sypialni? Czy jest możliwym, aby nie znudzić się sobą po długim czasie? Czy seks „po Bożemu” odbywa się przy zgaszonym świetle i grzecznie pod kołderką?

Wydaje się, że z podobnymi pytaniami miał okazję spotkać się każdy z nas. Seks – niesamowicie ważny aspekt naszego życia. Potrafi być siłą napędową, która odradza więzi, dodaje energii do działania i jest kanałem przepływu miłości. Z drugiej strony może burzyć pokój, pozbawiać sił życiowych, a nawet przynieść śmierć.

Jak więc rozróżnić, które zachowania związane ze współżyciem są dla nas życiodajne, a które niszczące nas i relacje?

sex zaczyna się w kuchni

Ksawery Knotz, mimo że jest osobą duchowną, przełamuje temat tabu, którym niejednokrotnie staje się seksualność
człowieka i współżycie. Niektórych szokuje przy tym swoją bezpośredniością, ale dzięki niej przełamuje wiele stereotypów, które narosły wokół seksu – tematu, który budzi wiele emocji, ponieważ związany jest z czerpaniem przyjemności, odpowiedzialnością lub jej brakiem oraz przekazywaniem życia.

Chcemy również uzyskać odpowiedź na pytanie: Jak cieszyć się dobrym seksem przy jednoczesnym poszanowaniu zdrowia i płodności? Czyli jak pogodzić chęć współżycia i bliskości z odkładaniem poczęcia. Jest to temat, z którym wielu z nas się zmaga.

Na te wszystkie zagadnienia spróbujemy odpowiedzieć 8 stycznia 2016 r. Naszymi prelegentami będą trzy osoby:

o ksawery knotzWspomniany o. Ksawery Knotz – polski ksiądz katolicki, kapucyn (OFMCap.), doktor teologii pastoralnej, duszpasterz małżeństw i rodzin. Autor książek: Nie bój się seksu czyli kochaj i rób co chcesz, Seks jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga, Seks jest boski, czyli Erotyka katolika i redaktor naczelny wortalu internetowego www.szansaspotkania.net.

lek. Magdalena Bogacka – w trakcie specjalizacji ginekologii i położnictwa, żona i mama.

Marta Stasieło – Instruktor Modelu Creighton, wiceprezes Fundacji Każdy Ważny.

Dzięki ich obecności postaramy się przyjrzeć tematowi z różnych stron i uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Miejsce: Centrum św. Jakuba, ul. Pieniężnego 2a, Olsztyn

Start spotkania o godz. 18:00

Rejestracja uczestników w godz. 17:30 – 17:55

Dostępnych jest 120 miejsc.

Zapraszamy do zapisów przez poniższy formularz. W treści wiadomości prosimy podać imiona i nazwiska wszystkich rejestrowanych uczestników.

Koszt uczestnictwa – 20 zł / osobę. Wpłaty należy dokonać przelewem na konto Fundacji Każdy Ważny z dopiskiem „Seks niebanalny (+ liczba osób)”. Zapisy przyjmujemy do 8 stycznia 2016 r. do godz. 15:00.

Numer konta: 17 2030 0045 1110 0000 0408 1850

W przypadku pytań prosimy o kontakt: biuro@kazdywazny.pl lub pod numerem telefonu: 600-737-424.

Po tym spotkaniu o. Ksawery Knotz będzie głosił rekolekcje w Głotowie również o seksie! Więcej informacji na temat tych rekolekcji oraz zapisy – u Oli i Janusza Prucnalów (e-mail: huculp@gmail.com lub tel. 600 089 948).

Serdecznie zapraszamy na seks! 😉

[contact-form-7 id=”671″ title=”Seks nie(b)analny”]

 

4

 

 

 

 

Dodaj komentarz