Anna Afeltowicz

Fizjoterapeutka, tancerka, choreografka, instruktorka fitness, nauczycielka, a prywatnie szczęśliwa mama.

W dziedzinie fizjoterapii posiadam bogate doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi jak i dorosłymi. Specjalizuję się w rehabilitacji ortopedycznej i uroginekologicznej, jednak moim nadrzędnym celem jest pomoc każdemu pacjentowi bez względu na charakter schorzenia.

Jestem zwolenniczką indywidualnego i holistycznego podejścia do człowieka, ponieważ żadna część naszego ciała nie funkcjonuje w oderwaniu od całego organizmu.

Praca jest moją pasją i dlatego nieustannie się szkolę i rozwijam, by móc jak najefektywniej rozwiązywać problemy pacjentów. Mam jednak świadomość, że nie ma lepszej szkoły niż doświadczenie.

Moją drugą pasją jest taniec i sport. Od ponad 10 lat współpracuję z Pracownią Tańca Współczesnego PRYZMAT. Prowadzę także indywidualne i grupowe treningi funkcjonalne oraz zajęcia fitness.

Dzięki kilkuletniej współpracy z Olsztyńską Szkołą Wyższą posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Wielokrotnie prowadziłam również warsztaty i szkolenia na temat profilaktyki, diagnostyki i rehabilitacji dla firm, szkół oraz grup zorganizowanych.