psychoterapeutka w trakcie szkolenia | pedagog specjalny | konsultantka psychoterapii pozytywnej
- wsparcie dzieci od 7 r.ż., młodzieży, dorosłych, osób neuroróżnorodnych i ich rodzin
Jestem psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia z Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej realizowanego w oraz certyfikowaną przez Konsultantką Psychoterapii Pozytywnej Transkulturowej (Positive Consultant in Autustic Spectrum) ze szczególnym uwzględnieniem pracy z osobami w spektrum autyzmu.
Jestem również pedagożką specjalną, ukończyłam resocjalizację oraz edukację i rehabilitację osób z niepełnosprawnością intelektualną. W pracy psychoterapieutycznej wykorzystuję także elementy hipnozy. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.
Pracuję z:
- dziećmi powyżej 7 roku życia,
- młodzieżą,
- osobami dorosłymi,
- osobami w spektrum autyzmu,
- osobami neuroróżnorodnymi,
- rodzicami potrzebującymi wsparcia i psychoedukacji,
- nauczycielami oraz specjalistami.
Prowadzę:
- konsultacje psychoterapeutyczne,
- psychoterapię ,
- psychoedukację,
- poradnictwo rodzicielskie,
- konsultacje dla nauczycieli i specjalistów,
- indywidualne spotkania dostosowane do potrzeb pacjenta.
Pracuję w nurcie Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej — podejściu integracyjnym, humanistyczno-
——–
UWAGA!
Pani Magdalena przyjmuje w OSTRÓDZIE.
ADRES GABINETU:
ul. Wojska Polskiego 6/7
14-100 Ostróda
Termin rezerwujesz w kalendarzu poniżej.
WESPRZYJ NAS >