A oto wypowiedzi naszych uczestników na temat warsztatu dla ojców „Bliżej – pełna łączność”, które odbyły się 11 czerwca.


Bez względu na to, kim i czym jest mężczyzna, on musi działać, interweniować. Na bierność w słowniku prawdziwej męskości nie ma miejsca – żadnego. John Eldredge

Z raportu Journal of Marriage and Family wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną  – na rynku pracy.

Twoje dziecko potrzebuje wzoru i autorytetu, poczucia bezpieczeństwa i męskiej czułości. Daj mu to co w Tobie najlepsze.

Spotkanie nosi tytuł: BLIŻEJ – pełna łączność. Jest to ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.

BĄDŹ (2)

Dlaczego warto zainwestować w swoje ojcostwo?
Dzięki tym warsztatom:

– przekonasz się jak wielki wpływ mają ojcowie na swoje dzieci,

– lepiej poznasz, co jest mocną, a co słabą stroną Twojego ojcowania,

– nauczysz się wdrażać w życie 4 podstawy dobrego ojcostwa: zaangażowanie, konsekwencja, znajomość, wychowanie,

– zobaczysz, które potrzeby swego dziecka zaspokajasz w sposób wystarczający, a nad zaspokojeniem których musisz jeszcze popracować,

– uzyskasz od innych ojców feedback (informację zwrotną) i odkryjesz tajemnicę dobrego kontaktu z dzieckiem,

– poznasz praktyczne metody budowy ojcowskiego planu działania.

Jeśli jesteś ojcem małego, większego dziecka lub dorosłego dziecka, to spotkanie jest dla Ciebie. Masz wpływ na przyszłość swojego dziecka właśnie w tym momencie. NIE PRZEGAP tego czasu. Nigdy nie jest zbyt późno.

Bądź takim ojcem, jakiego sam chciałbyś mieć.
michal-wronski

Warsztaty poprowadzi Michał Wroński, psycholog, trener, coach. Główne zainteresowania zawodowe to „Budowania kapitału społecznego” oraz „Budowanie motywacji wewnętrznej”. Stale współpracuje z Fundacją Rozwoju Dzieci, Inicjatywą Tato.Net oraz Fundacją Civis Polonus. Pracuje dla organizacji biznesowych, państwowych oraz pozarządowych. Szczęśliwy mąż Joanny, tata Jana i Zuzy.

Warsztaty odbędą się 11 czerwca 2016 (sobota) w godz. 9.00-18.00

Miejsce: Olsztyn, ul. Piastowska 13, Galeria Spichlerz MOK

Liczba miejsc: 20

Koszt uczestnictwa: 127 zł (koszty obejmują: materiały szkoleniowe i specjalne publikacje dla ojców, przerwy kawowe, obiad oraz inne pomoce)

Wszystkich ojców zapraszamy na warsztaty z TATO.net w Olsztynie!

ZAPISY TYLKO PRZEZ FORMULARZ NA STRONIE TATO.NET pod TYM LINKIEM.

(…) męskość to coś, co trzeba chłopcu nadać. Chłopiec tego, kim jest i z jakiej jest zrobiony gliny, dowiaduje się od mężczyzny albo w towarzystwie mężczyzn. Tego nie nauczy się w żadnym innym miejscu. Nie powiedzą mu tego inni chłopcy ani kobiety. John Eldredge

Dodaj komentarz