Kochani Darczyńcy i Przyjaciele! Mamy aktualne wieści o Julci i jej mamie.

Okazało się, że Julka ma wadę serduszka VSD (ubytek w przegrodzie między komorami) i musi zostać w szpitalu w Poznaniu. Niestety nikt nie jest w stanie stwierdzić na jak długo… Miejmy nadzieję i jest na to szansa, że dziurka w sercu Julki sama się zrośnie. Jeśli nie… czeka ją operacja.

Magda jest po cesarskim cięciu, ale ciągle jest w ruchu i dzielnie daje radę. Biega między oddziałami na karmienia i po to, by być z córcią. Mówi, że ma się dobrze. Była u niej Pani, która jest doradcą laktacyjnym, aby pomóc. Magdę czeka odciąganie pokarmu i codzienny dojazd na karmienia. Magda została już wypisana ze szpitala i dziewczyny są osobno 🙁 jeszcze dalej od siebie…

Mamę czeka również dłuuuga wycieczka po różnych urzędach i załatwianie szeregu dokumentów. Synek Magdy jest aktualnie pod opieką dziadków.

Już pierwsze 1000 zł przelałyśmy na jej konto, aby miała na najpotrzebniejsze sprawy w tej chwili… choćby na benzynę.

Nie tak powinny wyglądać wspólne początki, ale bez waszego wsparcia na pewno byłoby o wiele gorzej.

Dziękujemy za to, że nie przeszliście obojętnie i wspieracie Juleczkę oraz jej mamę w tych pełnych niepokojku chwilach. Magda bardzo cierpi z powodu rozłąki z dziećmi. Wieczory, kiedy wszystko się uspokaja i milknie, są najgorsze… bo w ciągu dnia natłok spraw nie pozwala dużo myśleć. Prosimy was też o duchowe wsparcie i dobre słowa dla naszych podopiecznych.

Jakie to niezwykłe, że wiele sobie obcych osób potrafi stanąć za ciepiącym człowiekiem i po prostu czynić jego świat łatwiejszym, jaśniejszym i dawać nadzieję na lepsze jutro. Ratujecie czyjeś życie i nie są to słowa na wyrost.

W tej chwili (na dzień 25.04.2018) mamy uzbierane: 9 553,40 zł ! Nasz cel to 10 000 zł.

(wydatki z powodu wady serca i dojazdów Magdy do szpitala znacznie się zwiększyły)

Bądźcie! <3

Wpłać dla Julki na konto Fundacji Każdy Ważny, co miesiąc wypłacamy dziewczynom naszą „pensję”, aby mogły spać spokojnie.

34 1750 0012 0000 0000 3290 1115

tytuł wpłaty: na życie

ul. Gębika 3/17

10-691 Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie)

Jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego pomagamy Magdzie i Julce przeczytaj ich HISTORIĘ

Dodaj komentarz