FreshMail.pl

Warsztaty skierowane do osób dorosłych (także bezdzietnych), które chcą odkryć komunikację opartą o potrzeby w kontekście codziennych relacji z bliskimi, przyjaciółmi, współpracownikami… czyli wszędzie tam gdzie jesteśmy w relacji z drugim człowiekiem.

Wszędzie spotykamy ludzi i tworzymy z nimi mniej lub badziej bliskie relacje. Czasami wydaje nam się, że nie możemy się z kimś dogadać i tak wiele nas różni!

Napotykamy opór, doświadczamy złości, frustracji, żalu, czy poczucia bycia niezrozumianym. Pragniemy szacunku, uznania, przynależności, swobody, bycia rozumianym i usłyszanym…

Mimo, że różnimy się między sobą, to łączy nas tak wiele!
Wszyscy ludzie na Ziemi (ci którzy lecą właśnie w kosmosie też 😉 ) – mają takie same POTRZEBY.

Marshall Rosenberg (twórca Porozumienia Bez Przemocy) powiedział, że kiedy zaczynamy poruszać się w obszarze potrzeb, to wystarczy 20 min, aby rozwiązać każdy konflikt. Ciekawe prawda?

My doświadczamy już owoców dialogu opartego o potrzeby. Umiemy stawaić granice w sposób, który innych nie rani, a pozwala nam zachować autonomię, uczymy się współpracować i słuchać empatycznie.

Zapraszamy Cię do wspólnej drogi do wolności w reacjach ze sobą i innymi ludźmi.

Warsztat dla osób, które chcą:
– słyszeć i być usłyszanymi,
– poznać własne potrzeby i nauczyć się je wyrażać,
– stawiać granice w komunikacji.

4 spotkania wprowadzające w cenie 65zł/ spotkanie, czyli 260 zł całość. Jeśli potrzebujesz zapłacić nam w ratach – napisz o tym.

Spotkania w czwartki popołudniu 17:00 – 20:00.
Spotkania są całością jednego warsztatu i nie można w nich uczestniczyć oddzielnie.

Planowane rozpoczęcie to 21.02 (spotkanie co tydzień: 28.02, 14.03, 21.03) lub wtedy gdy zbierze się grupa.

Miejsce: ARKA, ul. Niepodległości 85, Olsztyn

Przerwy między spotkaniami pozwalają na wprowadzanie zmian małymi krokami, co jest bardziej efektywne oraz przynosi rzeczywistą zmianę.

Zgłoszenia prosimy kierować na maila biuro@kazdywazny.pl

Płatność na konto Fundacji Każdy Ważny
http://kazdywazny.pl/index.php/wsparcie/
z dopiskiem: jak się dogadać + imie i nazwisko

Odpowiemy także na Twoje pytania jeśli masz takie 🙂
biuro@kazdywazny.pl

Warsztat prowadzi Majka Mazur. Maja na stale współpracuje z Fundacją Każdy Ważny. Uczestników jej wykładów i warsztatów można już liczyć w setkach. Jest coach’em pracującym w duchu Porozumienia Bez Przmocy. NVC jest tym, czym żyje na codzień.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera!

Jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych (imię, e-mail) przez Fundację Każdy Ważny, w celu otrzymywania informacji (newsletter) od Fundacji na podany adres e-mail, proszę potwierdź zgodę przez poniższy przycisk

FreshMail.pl