Warsztaty skierowane do osób dorosłych (także bezdzietnych), które chcą odkryć komunikację opartą o potrzeby w kontekście codziennych relacji z bliskimi, przyjaciółmi, współpracownikami… czyli wszędzie tam gdzie jesteśmy w relacji z drugim człowiekiem.

Wszędzie spotykamy ludzi i tworzymy z nimi mniej lub bardziej bliskie relacje. Czasami wydaje nam się, że nie możemy się z kimś dogadać i tak wiele nas różni!

Napotykamy opór, doświadczamy złości, frustracji, żalu, czy poczucia bycia niezrozumianym. Pragniemy szacunku, uznania, przynależności, swobody, bycia rozumianym i usłyszanym…

Mimo, że różnimy się między sobą, to łączy nas tak wiele!
Wszyscy ludzie na świecie – mają takie same POTRZEBY. 

Marshall Rosenberg (twórca Porozumienia Bez Przemocy) powiedział, że kiedy zaczynamy poruszać się w obszarze potrzeb, to wystarczy 20 min, aby rozwiązać każdy konflikt. Ciekawe prawda?

My doświadczamy już owoców dialogu opartego o potrzeby. Umiemy stawiać granice w sposób, który innych nie rani, a pozwala nam zachować autonomię, uczymy się współpracować i słuchać empatycznie.

Zapraszamy Cię do przyjrzenia się tym potrzebom, które stoją za naszymi uczuciami, zobaczenia jak wspierać siebie i innych, kiedy dotykają nas nieprzyjemne emocje i gdy słyszymy trudne komunikaty.

Warsztat dla osób, które chcą:

  • słyszeć i być usłyszanymi,
  • poznać własne potrzeby i nauczyć się je wyrażać,
  • stawiać granice w komunikacji.

Zapraszamy Cię do wspólnej drogi do wolności w relacjach ze sobą i innymi ludźmi. 


4 spotkania wprowadzające w cenie 65zł/ spotkanie, czyli 260 zł całość. Jeśli potrzebujesz zapłacić nam w ratach – napisz o tym.

Spotkania we wtorki popołudniu 17:00 – 20:00.
Spotkania są całością jednego warsztatu i nie można w nich uczestniczyć oddzielnie.

Planowane rozpoczęcie to 7 maja (i kolejne spotkania co tydzień: 14.05, 21.05 i 28.05). Gdy grupa nie zbierze się, albo zwrócimy wpłatę, albo przesuniemy termin na dalszy, czekając na dołączenie kolejnych osób.

Przerwy między spotkaniami pozwalają na wprowadzanie zmian małymi krokami, co jest bardziej efektywne oraz przynosi rzeczywistą zmianę.

Miejsce: ARKA, ul. Niepodległości 85, Olsztyn (parking pod budynkiem, wjazd od ul. Kościuszki)

Zgłoszenia prosimy kierować na maila biuro@kazdywazny.pl
Po zgłoszeniu prosimy opłacić zaliczkę 65 zł, całość (260 zł) lub ratę na którą się umówiliśmy. Zaliczkę zwracamy tylko jeśli zrezygnujesz na 10 dni przed warsztatem.

Płatność na konto Fundacji Każdy Ważny
http://kazdywazny.pl/index.php/wsparcie/
z dopiskiem: jak się dogadać + imię i nazwisko

Odpowiemy także na Twoje pytania jeśli masz takie 🙂
biuro@kazdywazny.pl
tel. 535 206 306


Warsztat prowadzi Majka Mazur.

Maja na stale współpracuje z Fundacją Każdy Ważny. Uczestników jej wykładów i warsztatów można już liczyć w setkach.
Zajmuje się coachingiem opartym na potrzebach i pomaga w drodze zwanej życiem. NVC i Rodzicielstwo bliskości jest tym, czym żyje. Największym polem do doświadczania jest dla niej matkowanie czwórce potomków.
Ukończyła 6cio miesięczny program „Mądrzy rodzice” z Fundacji Kidprotect, Szkołę Trenerów Dojrzewalni Róż, półroczną szkolę Coachingu opartego na potrzebach Pernille Plantener i Rodzicielstwo Dla Profesjonalistów Agnieszki Stein. Cały czas się szkoli i zbiera doświadczenia.