Namiętność, intymność, czy zaangażowanie? Czym jest miłość? Czy istnieje recepta na osiągnięcie dojrzałej i prawdziwej miłości? Czy nasze oczekiwania względem niej mogą zostać spełnione?
Jaką wizję miłości nosimy w sobie i jak
 to wpływa na nasz związek?
Czy można reanimować miłość w związku, kiedy już wydaje się, że to niemożliwe?

Słowo miłość wydaje się słowem trochę wyświechtanym. Miłością nazywane są przelotne fascynacje, seks, małżeństwo, romans… Często sami już nie wiemy, czym ona jest. Zdarza się, że pod tym słowem dla kobiety i mężczyzny kryje się zupełnie coś innego. Każde z nich stara się o miłość w związku, ale nie przynosi to efektu.

Dlaczego?

Przyjdźcie odkryć, jak reanimować miłość w kryzysowych sytuacjach, jak im zapobiegać. Przyjdźcie wzmocnić Waszą relację i odkryć siebie na nowo. Możecie inwestować w różne rzeczy potrzebne do domu, aby był on ładniejszy i wygodny, możecie jeździć lepszym samochodem, możecie skupiać się na wzroście i rozwoju dzieci. To wszystko jest ważne.

Jednak najważniejszą inwestycją jesteście WY i WASZA miłość. Bez tego wszystko inne na nic. Niech Wasza relacja będzie dla Was życiodajna.

Jeśli chcecie:

– poznać się bardziej,

– zobaczyć, jak się komunikować,

– odkryć różnice i ich bogactwo,

– zapobiegać kryzysom,

– reanimować relację,

– pokochać się jeszcze bardziej,

– planujecie ślub, albo obchodziliście już „trochę” rocznic,

to te warsztaty są dla Was.

Zapraszamy na warsztaty z psychologiem.10628645_800970196631221_5588223987709038739_o

Wioletta Przybyszewska – psycholog, psychoterapeuta

Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową dorosłych, dzieci i młodzieży, terapią par oraz mediacjami rodzinnymi. Pomagam osobom znajdującym się w kryzysie (żałoba, rozwód, utrata pracy, trudności w związkach, przeciążenia psychiczne, zagrożenie chorobą, śmiercią, itp.), doświadczającym problemów emocjonalnych, cierpiącym z powodu depresji, nerwic, zaburzeń osobowości, doświadczającym lęku, frustracji, mającym niskie poczucie własnej wartości oraz trudności w relacjach z innymi.

Dbając o najwyższy standard swojej pracy psychoterapeutycznej poddaję się superwizji oraz uczestniczę w szkoleniach i treningach zawodowych, doskonaląc wiedzę i umiejętności w zakresie psychoterapii.

Czas:  5 marca (sobota) godzina 10:00 – 13:00

Warsztaty składają się z wykładu wprowadzającego oraz pracy w parze. Dlatego zgłaszać się mogą jedynie pary.

Miejsce: wybór miejsca uzależniamy do ilości zgłoszeń. O miejscu poinformujemy na stronach oraz e-mailem oraz w razie potrzeby – telefonicznie.

Koszt randki: 150 zł / para

W ramach warsztatów przerwa kawowo-ciastkowa.

Zgłoszenia przyjmujemy na e-mail: biuro@kazdywazny.pl tytuł maila : warsztaty dla par.

Pieniądze prosimy wpłacić na konto Fundacji Każdy Ważny:

17 2030 0045 1110 0000 0408 1850

tytuł wpłaty: warsztaty dla par.

Nie zwracamy wpłat.

Serdecznie zapraszamy!

PS: Nie ma związków idealnych, bo nie ma idealnych ludzi. Jesteśmy sobie zadani. Tak wiele wokół nas obowiązków (dzieci, praca, dom… ) – nie zapomnijcie o sobie i zadbajcie o siebie.

Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku

 

 

Dodaj komentarz