Prosisz, krzyczysz, wymyślasz kary, a i tak nic nie działa?
Dziecko krzyczy, bije, buntuje się, albo masz wrażenie, że wszystko co mówisz pozostaje bez echa?

Wtedy rodzi się w Tobie złość? Normalne!

Ale jednocześnie złość jest uczuciem, które bywa dla nas najtrudniejsze, ponieważ prowadzi do reakcji, które bywają krzywdzące dla innych.

Czy chcesz zapanować nad złością i jej wyrażaniem u swoich dzieci, a także u siebie?
Tak?
Chętnie wesprzemy Cię w tej decyzji i podzielimy się wiedzą oraz będziemy towarzyszyć w Twoich własnych odkryciach.

Zapraszamy 27 kwietnia (sobota) na warsztat dla rodziców.


Niestety nadal pokutuje przekonanie, że do złości wstyd się przyznawać i nie powinno się jej okazywać, bo jest czymś złym. To nieprawdziwe przekonanie robi nam i relacjom wiele złego. Złości nigdy się nie pozbędziemy, bo jest na wyposażeniu każdego człowieka.

JAK ZATEM NIE RANIĆ INNYCH SWOJĄ ZŁOŚCIĄ? …i jak stawiać granice, aby się przed nią ochronić, gdy złoszczą się inni?

Kiedy złość pojawia się w naszych dzieciach lub w nas, to jest ona jedynie informacją o tym, że w naszym wnętrzu coś się dzieje. Złość nie jest, ani dobra, ani zła.

Każde uczucie, które się w nas pojawia dostarcza nam wiadomości o naszych potrzebach. Kiedy czujemy radość, spokój, odprężenie, to oznacza, że nasze potrzeby są zaspokojone.

Pojawiająca się złość i frustracja mówią nam o tym, że jakaś potrzeba naszego dziecka lub nasza nie jest zabezpieczona, albo granice naruszone.

Jeśli chcesz bardziej przyjrzeć się temu skąd bierze się złość i jak można z nią konstruktywnie pracować, to przyjdź koniecznie na warsztat o złości.

Prowadzi go Maja Mazur. 


Pracuję z rodzicami, dla rodziców i dzieci, prowadzę warsztaty dot. relacji w rodzinie realizując program „Mądrzy rodzice”. Organizuję spotkania dla rodziców, rodzin z dziećmi, a także warsztaty dla małych odkrywców relacji. Zajmuje sie coachingiem opartym na potrzebach i pomagam w drodze zwanej życiem. NVC i Rodzicielstwo bliskości jest tym, czym żyję.

Największym polem do doświadczania jest dla mnie matkowanie czwórce potomków. Bycie w zgodzie ze sobą, znajomość potrzeb moich i dzieci jest tym, co czyni, że czuje radość i szczęście w byciu mamą. Moje dzieci czują się również szczęśliwe w byciu sobą – z ich możliwościami rozwoju, potrzebami.

Czy jestem idealną mamą? Nie – jestem nieidealną mamą i lubię to.

Poparcie i siły na tworzenie pozytywnych relacji zbieram, uczestnicząc w warsztatach, spotkaniach, konferencjach o tej tematyce. Tworząc wioskę więzi.

Ukończyłam 6cio miesięczny program „Mądrzy rodzice” z Fundacji Kidprotect, Szkołę Trenerów Dojrzewalni Róż, półroczną szkolę Coachingu opartego na potrzebach Pernille Plantener i szkolenie Rodzicielstwo dla profesjonalistów Agnieszki Stein. 


Udział w warsztacie wynosi 190 zł /os. za 7 godzin (!) wiedzy, ćwiczeń i relacji. W cenie kawa, herbata, woda i ciasteczka. Chcemy, abyście jak najwięcej skorzystali, więc miejsc jest tylko 12.
Pracujemy na przykładach.

Rozpoczynamy w sobotę 27 kwietnia o 9:00 kończymy o 16:00 (w tym przerwy).
Możliwa płatność w ratach (prosimy o osobisty kontakt).

Przy zapisie prosimy o wpłatę zaliczki 50 zł lub całość, czyli 215 zł.
Zapisy zbieramy do wyczerpania miejsc.

Wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji Każdy Ważny:
tytułem: Warsztat + imię i nazwisko
Przelew tradycyjny:
Fundacja Każdy Ważny
34 1750 0012 0000 0000 3290 1115

Zgłoszenia i pytania prosimy wysyłać na biuro@kazdywazny.pl

Jeśli potrzebujesz porozmawiać na temat warsztatów – zadzwoń 535 206 306 (Ewa) lub 604 505 077 (Agnieszka).

Zapraszamy Cię do przeczytania wypowiedzi uczestników warsztatów prowadzonych przez Majkę Mazur.
Kliknij w ALBUM  

Dodaj komentarz