Warsztaty skierowane do osób dorosłych (także bezdzietnych), które chcą odkryć komunikację opartą o potrzeby w kontekście codziennych relacji z małżonkiem, przyjaciółmi, współpracownikami… czyli wszędzie tam gdzie jesteśmy w relacji z drugim człowiekiem.

Wszędzie spotykamy ludzi i tworzymy z nimi mniej lub bardziej bliskie relacje. Czasami wydaje nam się, że nie możemy się z kimś dogadać i tak wiele nas różni! Często mamy po prostu dość.

Napotykamy opór, doświadczamy złości, frustracji, żalu, czy poczucia bycia niezrozumianym. Spotykamy się także z przekraczaniem naszych granic.
Pragniemy szacunku, uznania, przynależności, swobody, bycia rozumianym i usłyszanym…

Mimo, że różnimy się między sobą, to łączy nas tak wiele! Wszyscy ludzie na świecie – mają takie same POTRZEBY. 

Marshall Rosenberg (twórca Porozumienia Bez Przemocy) powiedział, że kiedy zaczynamy poruszać się w obszarze potrzeb, to wystarczy 20 min, aby rozwiązać każdy konflikt. Ciekawe prawda?

My doświadczamy już owoców dialogu opartego o potrzeby. Umiemy stawiać granice w sposób, który innych nie rani, a pozwala nam zachować autonomię, uczymy się współpracować i słuchać empatycznie.

Zapraszamy Cię do przyjrzenia się tym potrzebom, które stoją za naszymi uczuciami, zobaczenia jak wspierać siebie i innych, kiedy dotykają nas nieprzyjemne emocje i gdy słyszymy trudne słowa od innych.

Warsztat dla osób, które chcą:

Zapraszamy Cię do wspólnej drogi do wolności w relacjach ze sobą i innymi ludźmi. 


4 spotkania wprowadzające w cenie 85zł/ spotkanie, czyli 340 zł całość. Jeśli potrzebujesz zapłacić nam w ratach – napisz o tym.

Dlaczego 4 spotkania?
Dlatego, bo przynosi to największe efekty. Przerwy między spotkaniami pozwalają na wprowadzanie zmian małymi krokami, co przynosi rzeczywistą zmianę. Mózg potrzebuje czasu, by wejść na nowe tory i zdobyć kilka doświadczeń.

Spotkania będą odbywały się popołudniu 17:00 – 20:00.
Spotkania są całością jednego warsztatu i nie można w nich uczestniczyć oddzielnie.

Gdy grupa nie zbierze się, albo zwrócimy wpłatę, albo przesuniemy termin na dalszy, czekając na dołączenie kolejnych osób.

Miejsce: ARKA, ul. Niepodległości 85, Olsztyn (parking pod budynkiem, wjazd od ul. Kościuszki)

Zgłoszenia prosimy kierować na maila biuro@kazdywazny.pl
Po zgłoszeniu prosimy opłacić zaliczkę 85 zł, całość (340 zł) lub ratę na którą się umówiliśmy. Zaliczkę zwracamy tylko jeśli zrezygnujesz na 10 dni przed warsztatem.

Płatność na konto Fundacji Każdy Ważny
http://kazdywazny.pl/index.php/wsparcie/
z dopiskiem: warsztat + imię i nazwisko

Odpowiemy także na Twoje pytania jeśli masz takie 🙂
biuro@kazdywazny.pl
tel. 535 206 306


Warsztat prowadzi Majka Mazur.

Maja na stale współpracuje z Fundacją Każdy Ważny. Uczestników jej wykładów i warsztatów można już liczyć w setkach.
Zajmuje się coachingiem opartym na potrzebach i pomaga w drodze zwanej życiem. NVC i Rodzicielstwo bliskości jest tym, czym żyje. Największym polem do doświadczania jest dla niej matkowanie czwórce potomków.
Ukończyła 6cio miesięczny program „Mądrzy rodzice” z Fundacji Kidprotect, Szkołę Trenerów Dojrzewalni Róż, półroczną szkolę Coachingu opartego na potrzebach Pernille Plantener i Rodzicielstwo Dla Profesjonalistów Agnieszki Stein. Cały czas się szkoli i zbiera doświadczenia.


Dodaj komentarz