Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety na wyjątkowe i pełne dobrej atmosfery spotkanie. Podczas konferencji dowiecie się, jak sobie radzić z emocjami, jak sprawiać, aby kobiecość była pasjonująca, jak komunikować się z innymi, aby budować udane relacje, jak widzą nas mężczyźni.

Wystąpi 6 prelegentów!

Dominika Figurska – kobieta bardzo energiczna i wyrazista. Żona i mama 5 dzieci, aktorka znana z seriali M jak Miłość, Barwy szczęścia, prezenterka i dziennikarka

Mira Jankowska – kobieta inspirująca inne kobiety do radości z własnej kobiecości i rozwoju. Założycielka Mistrzowskiej Akademii Miłości. Prowadzi audycje w radiu, warsztaty dla kobiet.

Irena Neumeuler – ciepła, troskliwa, wspierająca kobieta. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem, coach, teolog. Prezes fundacji Status Feminae. Szczególną jej pasją jest praca z kobietami, którym towarzyszy w odkrywaniu kobiecego piękna. Prowadzi zajęcia dla kobiet oraz dziewcząt.

 

Beata Tokarczyk – niezwykle energiczna i skierowana na działanie. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Dyrektor zarządzający w Grupie WM, największym wydawnictwie w województwie warmińsko-mazurskim. Prywatnie żona i mama 3 synów.

Marta Stasieło – kobieta, która umie wysłuchać, a jej pasją jest niesienie pomocy. Wiceprezes Fundacji Każdy Ważny, jedyny w województwie instruktor Modelu Creighton. Prywatnie żona, przyjaciółka, córka i siostra.

I nasz rodzynek – Jacek Sobek 🙂 – mężczyzna z dużym poczuciem humoru oraz otwartym sercem dla ludzi. Posiada blisko 25 lat aktywności w szkoleniu menedżerów i pracowników dużych korporacji oraz średnich i małych firm. Mentor, coach, doradca, trener. Prywatnie mąż i ojciec.

Zapisy oraz dokładne informacje znajdziesz na naszej nowej, pięknej stronie:

KOBIETA MA WIELE TWARZY

Stronę wykonała AmiLOVE Projekt graficzny: Ewa Kazimierczak

badz-dobra

 

Dodaj komentarz