Czy chciałabyś mieć swój potret?
Zdjęcie swojego JA? Portet prawdziwy, a jednocześnie symboliczny, do którego możesz wracać, aby przypomnieć sobie co przeżyłaś, czego dokonałaś, gdzie jesteś w tej chwili? Portet pokazujący Cię  nie w jakiejś roli (matki, żony, pracownika, córki…) lecz Ciebie, Twoją osobowość?

fot. Magdalena Sulwińska

Ciekawe jest samo słowo portret (fr. portrait; łac. protrahere), które oznacza wydobyć na światło dzienne, wyjawiać, pokazać. W portrecie więc nie chodzi jedynie o dosłowne odzwierciedlenie czyjegoś wizerunku. Może bardziej polega on na wydobyciu wyjątkowości, unikalnych cech charakteru, ukazaniu pewnej tajemnicy, która drzemie w każdym człowieku.

Jak Ty byś się zobrazowała? Czy wybrałabyś konkretne kolory, tkaninę i fakturę, jakąś postawę, a może minę?

Pragniemy Cię zaprosić na wyjątkowe warsztaty, które będą połączeniem fotografii, psychologii oraz wyjątkowości, którą nosisz w sobie. Oczywiście będzięmy szukać prawdziwego, kobiecego JA. Jednak tym razem oprzemy się o 4 żywioły, które pomogą nam wyrazić Twoje unikalne cechy i moment życia, w którym jesteś… tę chwilę zatrzyma w obiektywie profesjonalny fotograf.

 

Twój portret – jakim żywiołem jesteś?

 

 


Warsztat składać się będzie z dwóch spotkań:

  1. 17 marca 9:00 – 16:00 – warsztat psychologiczny „Twój portret” z sesją fotograficzną
  2. 21 marca18:00 – 20:00 – spotkanie podsumowujące z omówiniem i wręczeniem zdjęć dla każdej uczestniczki

Udział w warsztacie wymaga zgłoszenia na biuro@kazdywazny.pl (imię, nazwisko, telefon, emial) oraz wpłaty zaliczki 50 zł, która będzie dolicznona do całości wpłaty. Zaliczka jest bezzwrotna i gwarantuje wpisanie na listę uczestniczek.

Całość opłaty to 400 zł : warsztaty, catering, sesja, wywołane zdjęcie.

Możesz zapłacić to w 1 lub 2 ratach:
(bezzwrotna zaliczka 50 zł – przy zapisie)

I – 150 zł – pierwszą ratę trzeba wpłacić d 8 marca.

II – 200 zł – drugą ratę do 15 marca.

W przypadku rezygnacji możesz ewentualnie znaleźć kogoś kto przyjdzie na Twoje miejsce.

Warsztat może być również wspaniałym prezentem dla bliskiej Ci kobiety. Na Twoje życzenie wydrukujemy imienne zaproszenie, które wręczysz lub możemy wysłać za Ciebie pocztą. To wspaniały prezent imieninowy/urodzinowy/rocznicowy lub po prostu w ramach okazania miłości lub sympatii 🙂


Wioletta Przybyszewska

 

Warsztat psychologiczny i wędrówkę do wnętrza poprowadzi Wioletta Przybyszewska – psycholog, psychoterapeuta; włascicielka Olsztyńskiego Instytutu Psychoterapii. Wiola pomaga ludziom wyjść na prostą w kryzysowych sytuacjach, prowadzi terpaię indywidualną i grupową oraz warsztaty.

To już nasze 6 warsztaty z Wiolą, które pomagają nam – kobietom odkrywać kobiecość, poczucie własnej wartości i prawdę o sobie tak, aby mieć dobre relacje, szanować i być szanowaną.

Fot. Natalia Jaśkowska Fototerapia

 

 

Do tego spotkania dołączy rownież utalentowana i nieustannie poszukująca piękna Magdalena Sulwińska Fotografia. Warsztat odbędzie się w jej  studiu fotograficznym, gdzie będzie „zapamiętywać” każdą z nas w fotografii. Magdalena jest autorką cudnych sesji noworodkowych, ślubnych, rodzinnych.

 


Zbyt często określamy swoją tożsamość według ról, które pełnimy. Wydaje się nam, że to one świadczą o naszej wartości. Zaczynamy wówczas gonić np. za sukcesem lub spełnianiem oczekiwań, które nie są naszą potrzebą. Prawdziwa wartość jest wtedy ukryta gdzieś głęboko, ale my staramy się tam dotrzeć. Dołącz do nas.

Poniżej zdjęcia kobiet, które wzięły udział w warsztatcie w 2017 roku. Piękne, prawda? 

A to inne nasze wydarzenia 🙂

Dodaj komentarz