25 września 2015 na zaproszenie naszej Fundacji przyjechał z wykładem dr Tadeusz Wasilewski z Białegostoku. Dr Wasilewski jest ginekologiem-położnikiem i szczególnie specjalizuje się w leczeniu niepłodności małżeńskiej. Od 2009 roku jest właścicielem kliniki leczenia niepłodności. W klinice leczy swoich pacjentów stosując ochronną medycynę prokreacyjną, której jednym z elementów jest NaProTECHNOLOGY.

W pierwszej części wykładu dr Tadeusz Wasilewski przybliżył nam zagadnienia związane z procedurą in-vitro. Sam pracował przy programie in-vitro kilkanaście lat, więc wiedza, którą posiada na ten temat, jest bardzo szeroka. W drugiej części poruszył zagadnienia związane z ochronną medycyną prokreacyjną i przyczynami niepłodności.

Wykład „Życie – początek” wymagał od nas dobrego przygotowania. To było wyjątkowe spotkanie. Prelegent – świetny specjalista ginekolog i diagnosta. Słuchacze – wymagający, ponieważ wśród gości znaleźli się lekarze różnych specjalizacji oraz osoby ze służby medycznej. Ogólnie uczestników wykładu było około 80ciu.

Z ankiet ewaluacyjnych wynika, że temat nie został wyczerpany. Problemy związane z płodnością człowieka są coraz większe i wymagają od nas większej uwagi oraz edukacji.

Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, słowa wsparcia i również uwagi, które nam pomogą ulepszać nasze działania. Rozmowy przy kawie i herbacie w kuluarach również uważamy za bardzo owocne. Miło było was poznać, porozmawiać i wysłuchać spostrzeżeń.

Kolejna wizyta dr Tadeusza Wasilewskiego już w styczniu 2016 roku. Jednak będzie to prelekcja  skierowana jedynie do lekarzy. Wystąpienie doktora zaproponowaliśmy Izbie Lekarskiej, jako jeden z elementów konferencji dla lekarzy Warmii i Mazur.

Myślimy nad kolejnymi gośćmi oraz warsztatami skierowanymi do wszystkich słuchaczy… Mamy już w naszym kalendarzu potwierdzoną znaną osobę. Na razie jednak nie zdradzimy kto do nas zawita. 😉 Pamiętajcie, aby śledzić nasze wydarzenia na fb i zapisać się na newsletter.

Jest jeszcze jedna ważna sprawa, bez której ciężko funkcjonować… czyli pieniądze. Naszą misją jest szerzenie idei o wartości i godności każdego człowieka. Robimy to na różne sposoby i opieramy swoje działania w 4 obszarach: zdrowie, edukacja, rodzina i przedsiębiorczość.

Prosimy wesprzyj nas i zrób przelew, abyśmy mogli pokryć koszty organizacyjne, tj. wynagrodzenie dla prelegentów, koszty sali, czy druku materiałów.
Możesz nas też wesprzeć konkretnie swoją pracą – zapraszamy do kontaktu!

Bardzo dziękujemy naszym Darczyńcom – to wszystko jest możliwe dzięki Waszej pomocy. Dziękujemy, że chcecie zmieniać ten świat na lepszy razem z nami.

Dodaj komentarz